ALTERNATĪVO SPORTU ARHITEKTŪRA

CITY PLAYGROUNDS ir Baltijā vadošais aktīvās atpūtas arhitektūras zīmols. Pēdējo 10 darbības gadu laikā esam īstenojuši vairāk nekā 100 dažādus urbānās arhitektūras projektus dažādās pasaules malās. Mēs projektējam un būvējam pumpu trases, skeitparkus, alternatīvo sportu centurs un citu līdzīgu sporta un aktīvās atpūtas infrastruktūru. 

Skeitbords

Longbords

Skrituļslidas

 

Skūteri
 

BMX velosipēdi

Bērnu velosipēdi

MTB un citi līdzīga tipa velosipēdi

 
Kaunas_Vienybes_aikste (3).jpg

 PILSĒTPLĀNOŠANA 

Pārņemt nestandarta objektus ir mūsu asinīs. Kopā ar arhitektiem un pilsētplānotājiem mēs nonākam pie risinājumiem, kas ļauj mums interpretēt multi-funkcionālus elementus dažādās publiskās telpās. 

Mēs ticam, ka katra multi-funkcionāla teritorija, kas tiek veltīta alternatīvajiem sportiem un atpūtai, var tik uzprojektēta tā, lai tā ideāli iederētos konkrētā urbānajā ainavā. 

 
zuzeum-by-cityplaygrounds

 VELOTRASES 

 

Velotrase - izklaidējoša trase, kas paredzēta jebkuram vecumam un arī prasmju līmenim. Tā ir lieliska vieta mazajiem bērniem, lai spertu pirmos soļus pretī adrenalīna sajūtām, kā arī jau pieredzējušiem braucējiem, lai pārbaudītu savu izturību vai vienkārši izbaudītu ātrumu pumpās un virāžās. 

Katras trases dizains ir individuāls ar kopīgu īpašību noslēgt vienu vai vairākus apļus. Jo lielāks apbūves laukums, jo dullāka trase var kļūt - garākas distances, sarežģītāki maršruti, daudzveidīgākas pumpas izmēru un formu ziņā. 

Bezgalīgi jautri skeitbordam, velosipēdiem, skūteriem, skrituļslidām un gandrīz vai visam, kas ripo.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7

 SKEITPARKI 

 

Skeitparkiem esot par pamatu ielu sportiem, mums ir ļoti svarīgi nodot augstākās pilotāžas projektus un pēc iespējas pielāgot mūsu dizainus visām disciplīnām un braukšanas stiliem. 

Kā skeitparku būvētāji savu veiksmīgo atpazīstamību esam guvuši ar mūsu zīmolu - Mind Work Ramps. Zem šī zīmola esam attīstījušies no standarta klases koka skeitparkiem līdz savas speciālās skeitparka virsmas izstrādei un arī izauguši par pasaules līmeņa betonu skeitparku būvniekiem. 

Mēs uzskatām, ka katrai pašvaldībai ir nepieciešams atbilstošs skeitparks. Mēs cenšamies komunicēt gan ar pilsētu vadībām, gan ar vietējiem entuziastiem, lai kopīgi nonāktu pie labākajām idejām un īstenot tās.

skatebowl-construction
monsterpark

 KLINŠU SIENAS 

 

Boulderingam uzņemot apgriezienu un popularitāti, pieauga pieprasījums treniņiem ārpus šī sporta patiesās dabas. Un mēs bijām tikai gandarīti iekļaut klinšu kāpšanas sienas mūsu pakalpojumu starpā un papildināt mūsu portfolio. 

Gluži kā skeitparki, arī šie objekti var kļūt sarežģīti un ļoti aizraujoši. Maršruti ir bezgalīgi un mūsu misija ir uzbūvēt pašas sienas pēc iespējas labāk, lai var droši atstāt maršrutu plānošanu lietotāju pārziņā un būt pārliecinātiem, ka kāpšana vienās un tanīs pašās sienās nekļūs garlaicīga. 

thespotcenter-climbing-wall(2).jpg
thespotcenter-climbing-wall(1).jpg
thespotcenter-climbing-wall
thespotcenter-anniversary-24.jpg

 ALTERNATĪVO SPORTU CENTRI 

 

Jauns koncepts sportam un aktīvai atpūtai, kas attīstās līdz ar tehnoloģijām. Roku rokā ar demogrāfijas un kultūras izmaiņām tuvākajā desmitgadē atstās lielu iespaidu sporta pasaulē. Nākotnē pārdefinējot un izaicinot tradicionālos uzskatus par terminu "sports" un ko patiesi nozīmē saukt sevi "atlēts". 

Veiksmīgas vadības alternatīvo sportu centrs var būt lepns ar iespēju saskatīt mūsdienu jaunatnes personību izpausmes. Un tas ir tieši tas, ko cenšamies panākt ar katru īstenoto centru. Lai to vadītu gudra galva un labas rokas. Tad arī mūsu jaunatne būs atvērtāka, mērķtiecīga un pārliecinātāka par sevi.

 

Mums ir pieredze alternatīvo sportu un aktīvā dzīvesveida centru būvniecībā visapkārt pasaulei un mēs lepojamies ar katru no tiem. 

Apciemo kādu no centriem, ko esam īstenojuši:

 

Kontakti:

Toms Siliņš

+371 26876665

toms@mindworkramps.com

www.cityplaygrounds.lv

Seko mums

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook Basic Black
cityplaygrounds-01_WHITE.png